BalatonApró Ausztriába keresünk vasúti...

Ausztriába keresünk vasúti darukezelőket

frissítve: 2020.07.16 kattintások: 4
BalatonĄpró: Ausztriába keresünk vasúti darukezelőket
Kezdés:
• azonnali

Létszámigény:
• 5 fő

Munkavégzés helye:
• 6200 Jenbach – Tirol / Ausztria

Elvárás:
• minimum erős A2, B1-es szintű német nyelvtudás
melyet telefonos interjú során tesztelnek
• több éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• saját autó
• három műszakos munkarend vállalása

Bér:
• kezdő nettó órabér 12 euró
• kalkulált havi nettó bér 2000 euró
• plusz műszakpótlék

Amit biztosítanak
• osztrák bejelentés és biztosítás
• szállás fizetve és biztosítva apartmanokban
• túlóra lehetőség

Szeretné megpályázni ezt az állást?
Várjuk telefonszámmal ellátott önéletrajzát a toborzas@nemetszakmunkak.hu e-mail címre, vagy regisztráljon honlapunkon ( www.adalgo.hu ), hogy a pontos részletekről tájékoztathassuk.

Mobil elérhetőségeink:
+36/70 949 9336
+36/70 602 9333

Tevékenységi engedélyszám: KEM/01/001862-2/2015
Adatkezelési nyilvántartási számunk: NAIH-114680/2017
Hirdető: Német Szakmunkák
Veszprém megye

Az adBlock be van kapcsolva!

A hirdetés teljes tartalmának megtekintéséhez ki kell kapcsolnia az adBlock vagy adBlock+ bővítményt a böngészőjében.

Ez az oldal 2020. december 31-én megszűnik! Az oldalon levő hirdetések ideiglenes a bapro.hu domainre kerülnek.

új hirdetés feladás: www.bapro.hu