BalatonApró Gépszerelői munkalehetőség...

Gépszerelői munkalehetőség Nürnberg területén

frissítve: 2020.01.14 kattintások: 46
BalatonĄpró: Gépszerelői munkalehetőség Nürnberg területén
Főbb feladatok, munkák:
• kőgyárban gépek üzemeltetése és karbantartása

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Szakirányú végzettség
• Több éves szakmai tapasztalat
• Minimum A2-es szintű német nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• B kategóriás jogosítvány és saját autó

Amit kínálunk:
• Német bejelentés
• Német biztosítás
• szállás lehetőség apartmanokban
• Kezdő bérezés nettó 1500-1600 eurótól + túlórázási lehetőség

Szükséges tapasztalat:
• Néhány éves szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:
• Német - A2

Foglalkoztatás jellege:
• Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:
Nürnberg, Németország

Mobil elérhetőségeink:
+36/70 949 9336
+36/70 602 9333

Várjuk telefonszámmal ellátott önéletrajzát a toborzas@nemetszakmunkak.hu e-mail címre, hogy a pontos részletekről tájékoztathassuk.

Tevékenységi engedélyszám: KEM/01/001862-2/2015
Hirdető: Német Szakmunkák
Komárom-Esztergom megye

Az adBlock be van kapcsolva!

A hirdetés teljes tartalmának megtekintéséhez ki kell kapcsolnia az adBlock vagy adBlock+ bővítményt a böngészőjében.

Ez az oldal 2020. december 31-én megszűnik! Az oldalon levő hirdetések ideiglenes a bapro.hu domainre kerülnek.

új hirdetés feladás: www.bapro.hu